Jak otrzymać pomoc?

Fundacja Eko Cykl udziela wsparcia m. in. uczniom, studentom, naukowcom, ekologom lub innym osobom, instytucjom i placówkom oświatowym, którzy prowadzą lub chcą prowadzić działania na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Działania te muszą być spójne ze statutem Fundacji Eko Cykl oraz przyczyniać się do rozwoju społeczeństwa ekologicznego.

Działania fundacji w szczególności dotyczą obszarów:

• ochrony środowiska i zasady zrównoważonego rozwoju,
  • edukacji ekologicznej,
  • działalności charytatywnej,
  • ochrony i promocji zdrowia,
  • działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości.

Jak otrzymać pomoc?

1. Zapoznaj się ze statutem Fundacji Eko Cykl.
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (pobierz) lub prześlij maila z pytaniem na adres fundacja@ekocykl.org.
  3. Zarząd Fundacji podejmie decyzję o udzieleniu pomocy oraz o jej formie na podstawie uzyskanych danych.

BNP Paribas Bank Polska SA 96 1600 1169 1847 4221 1000 0001

FUNDACJA KORPORACYJNA ROZWOJU SPOŁECZEŃSTWA EKOLOGICZNEGO EKO CYKL
ul. Modlińska 129, 03-186 Warszawa
tel. 502 066 028, fax. 22 402 81 96